Дитячі стрижки

Хочете, щоб ваша дитина виглядала охайно і красиво? Приходьте до нас, і ми зробимо акуратну дитячу стрижку, яка не завдасть вам клопоту у догляді. Привчаючи сина або дочку до регулярного відвідування перукаря, ви розвинете в дитині звичку стежити за собою і сформуєте смак.

Дитячі стрижки у Києві для найменших

Як правило, на першу стрижку дитини наводять у 2 роки. Важливо, щоб у віці у малюка сформувалося позитивне враження від процедури.

Майстри салону краси знаходять індивідуальний підхід, який дозволяє з легкістю виконувати маніпуляції. У такому віці дитяча стрижка – не більше ніж просто гігієнічна процедура.

Модні дитячі стрижки

Починаючи з віку 3,5–4 років, дитина може мати своє уявлення про зачіску. Можливо, дівчинка хоче, щоб “все, як у мами”. Ми підберемо таку дитячу стрижку, яка підкреслить милі риси обличчя або приховає невеликі вади. Іноді досить змінити довжину або форму чубчика — і зачіска виглядає зовсім інакше

Найпоширенішою та наймоднішою стрижкою для дівчаток є каре. Таку зачіску легко доглядати, і маленька принцеса з легкістю сама розчеше волосся. З чубчиком чи без — на особистий розсуд.

Для хлопчиків все більш актуальними стають трендові стрижки, як у дорослих: короткі віскі та потилиця при довгій маківці та чубчику. Варіантів стрижки багато, і всі вони залежать від типу волосся. Така зачіска потребує укладання, але сучасні мами готові витрачати на цей час.

Перукарі досконало володіють дитячими стрижками і для хлопчиків, і для дівчаток. Ми запропонуємо кілька варіантів, щоб дитина мала можливість вибору.

Запис на дитячу стрижку в Києві

Стрижка в Києві в салоні можлива за попереднім записом. Щоб записатися на дитячу стрижку в нашу перукарню на Печерську, пропонуємо скористатись online-формою на сайті або зателефонувати:

image/svg+xml Konstantin Monastyrskiy Печерская
 • +30986477735
 • +38954277735
image/svg+xml Konstantin Monastyrskiy КПИ
 • +380970357774
 • +380500357774

Ми будемо раді попрацювати з вашим малюком і обіцяємо, що ви і малюк підете від нас задоволеними!

Ціна на дитячу стрижку

 • Процедура
  Часмин.
  Топ-стилістгрн.
 • Стрижка (хлопчик/дівчинка) до 6 років
  40–60
  300