Воскова депіляція у центрі Києва на Печерську чи КПІ

          Густе, блискуче, пишучи здоров’ям волосся – це прекрасно, але тільки не у випадку, якщо вся ця краса пишним кольором колоситься на твоєму тілі. І справа зовсім не в сучасних глянцевих стандартах краси: з давніх часів дівчата позбавлялися небажаної рослинності всіма доступними методами.

         Історія депіляції розпочалася ще до нашої ери. Як і чим представниці прекрасної статі позбавлялися небажаного волосся?

V — I століття до н.е.
До нашої ери відсутність волосків на тілі вважалася символом юності та невинності. У Стародавньому Римі процедуру депіляції проводили у спеціальних лазнях-термах: волоски накручували на міцну нитку і потім виривали з коренем. У Стародавньому Єгипті з волоссям на тілі боролися не лише жінки, а й чоловіки. У хід йшли всі підручні засоби: каміння, гострі мушлі, пемза, цукрова паста. До речі, якщо вірити історикам, саме єгиптянам ми маємо бути вдячні за винахід першої бритви.

         Перевершили єгиптян лише стародавні греки: вони не морочилися із заточуванням каменів, а просто опалювали непотрібну рослинність олійною лампою.

XIII век

Винахід смужок, що депелюють, приписують туркам. За часів Османської імперії у знаменитих турецьких лазнях відводилося спеціальне приміщення, де всім бажаючим допомагали позбутися небажаного волосся. Що за суміш наносили на смужки – історія замовчує.

XV століття
                  А ось європейські дами особливо не морочилися з приводу рослинності на тілі. Так би й ходили волохатими, якби не англійська королева Єлизавета I. Саме вона стала «трендсеттером» депіляції: правда, позбавлялися волосся не на тілі, а на обличчі. Так, слідом за Єлизаветою брови, а разом з ними і дрібні зарості на обличчі, знищили всі придворні дами. Пізніше тренд дійшов і народу. Метод епіляції був простий: змішували оцет із вапном (мабуть, замість гелю для гоління), наносили на обличчя, а потім збривали небезпечною бритвою.
XVIII століття
1760 року французький перукар Жан Жак Перре створив першу у світі небезпечну бритву для чоловіків, яка дуже швидко перекочувала і в жіночу косметичку. А через 100 років винахід Перре довів до пуття американець Кінг Кемп Жіллетт – він здогадався зробити леза змінними. Спочатку вони також призначалися для чоловіків, але самі розумієте.

Початок XX ст.

Справжній бум трапився в 1915 році, коли журнал Harper’s Bazaar опублікував фото жінки з піднятою рукою, на пахві якої не було жодної волосинки! Продажі бритв злетіли до небес, а всі жінки терміново піддалися новому тренду і негайно почали позбавлятися волосся по всьому тілу.

1930-ті роки

Не було суму… Але в моду входять бікіні, і тепер видаляти потрібно все, що негарно стирчить з-під маленьких трусиків. У цей час проводиться тест першого електроепілятора. За чутками, процес епіляції тіла тривав 18 годин.

1940-і роки

Мода ні міні-спідниці принесла із собою справжню революцію у косметології. Тепер відсутність волосся на всіх відкритих частинах тіла – норма для кожної жінки, що стежить за собою.
1960-е годы
Не минуло й трьохсот років з моменту, коли турки вперше спробували депіляційні смужки, як у Європі винайшли віск! Тепер небажане волосся на руках і ногах видаляють за допомогою воскових смужок.

1980-ті роки

Часи «хіпі волохатих» (волохатих скрізь і скрізь) сходять нанівець. Світ захоплює новий тренд – бразильська депіляція. Жодних компромісів: волосся на тілі не повинно бути від слова зовсім. У хід йдуть усі наявні на даний момент способи видалення небажаної рослинності – від бритвового верстата до перших електроепіляторів.

1990-ті роки
У 90-ті без гладких ніг – нікуди. Дівчата освоюють нові способи боротьби з небажаною рослинністю. У салонах краси з’являються нові послуги: депіляція гарячим воском та шугарінг (цукрова депіляція).

2000-ті – наш час

Ура, у нас виникла свобода вибору! Хочеш голити – отримай найсучасніший верстат та засоби для гоління, створений спеціально з урахуванням жіночих потреб. Віддаєш перевагу більш довгостроковому ефекту від епіляції – спробуй воскову депіляцію в салоні краси на Печерську в центрі Києва.
  • *Довжина волосся повинна бути не коротшою за 0,5 см і не довшою за 1 см.
  • *Перед проведенням депіляції голити волосся за 7–10 днів.

Ціни на воскову депіляцію
  • ПРОЦЕДУРА
    ЧАСмин.
    ЦІНАгрн.
  • Пахвові області
    10
    250/300
  • Пахвові області
    10
    250/300
  • Пахвові області
    10
    250/300
  • Руки до ліктів
    10
    300
  • Руки повністю
    15
    450
  • Гомілки
    15
    400
  • Стегна
    15
    400
  • Ноги повністю
    30
    650
  • Бікіні гігієнічне
    15
    450
  • Бікіні глибоке
    30
    650